عسل طبیعی

نقش اعجاب برانگیز عسل در آرایش و زیبایینقش عحیب عسل در اراییش

ماسک عسلی از یک قاشق غذاخوری عسل با یک قاشق غذاخوری ماست تازه تهیه می شود و هر شب حدود ۲ ساعت قبل از خواب به شکل ماسک روی صورت می گذارند تا درمانی برای التهاب های صورت و جوش های سرسیاه که از آثار جوش غرور جوانی است، باشد. همچنین این ماسک عسلی برای درمان جوش های پوست چرب نیز مفید است.

می توان از ماسک عسلی که از یک قاشق غذاخوری عسل با یک قاشق شیر و یک قاشق غذاخوری آب لیموترش درست شده، برای درمان صورت های چرب استفاده کرد.

قبل از استفاده باید صورت را با آب مورد تازه یا آب جوشانده آن یا عرق مورد شستشو کرد که روش آن به این شرح است: پنبه را در آب یا عرق مورد آغشته و آهسته روی صورت بکشید، سپس ماسک عسلی را روی صورت بگذارید.

توجه:

برای نتیجه گیری مطلوب از مطالبی که برای شما کاربران عزیز در این سایت قرار داده ایم نکاتی را باید مد نظر داشته باشید.

اولاً برای تهیه ی مواد اولیه ای که در تولید داروهای طبیعی و نامبرده در سایت ایران درمان توضیح داده می شود باید به عطاری های معتمد و یا زنبورداران قابل اعتماد مراجعه و مواد مورد نیاز را تهیه کرد، در غیر این صورت نتیجه ی دلخواه به دست نخواهد آمد.

دوماً در استفاده از مطالبی که بیان می شود باید به این نکته توجه داشته باشید که چون این مواد طبیعی هستند، مدتی پس از استفاده، نتیجه آن قابل مشاهده خواهد بود و نباید انتظار داشته باشید که در ساعات اولیه استفاده از این نوع داروهای طبیعی، تأثیر موارد ذکر شده را بلافاصله مشاهده کنید.

پس نتیجه گیری مطلوب، منوط بر انگیزه و پشتکار فرد مصرف کننده و استفاده درست در بازه ی زمانی مشخص شده برای آن دارو می باشد.

سوماً داروهای نوشیدنی که توصیه می شود را باید جرعه جرعه و با آرامش نوشید و به یکباره سر نکشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید