عسل طبیعی

خرید اینترنتی موم عسل درجه یک

 

خرید موم طبیعی و درجه یک بصورت اینترنتی از مرکز امیر عسل 111، امکان پذیر می باشد.

بدون شک خرید و فروش اینترنتی، یکی از راه هایی است که هم برای خریدار و هم فروشنده مزایای بسیاری دارد. مهمترین مزیت این طرح صرفه جویی در وقت و هزینه برای خریدار می باشد.

متأسفانه یکی از معایب خریئ و فروشی اینترنتی ورود سودجویان و متقلبان در هر حوزه ای می باشد. البته این مشکل، راه حلی نیز دارد و آن داد و ستد با مراکز معتبر می باشد.

مرکز امیر عسل انواع موم تخته ای و آج شده خود را با بهترین کیفیت و بصورت صددرصد خالص از طریق ثبت سفارشات اینترنتی و تلفنی به خریداران خود عرضه می کند.

 

قیمت انواع موم عسل

 

انواع موم که در صنایع مختلف از جمله زنبورداری، برای تولید عسل بیش تر، استفاده می شوند به قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.

در تمام صنایع از جمله در صنعت آرایشی و بهداشتی، داروسازی، دندانپزشکی، واکس سازی، چرم سازی، کفاشی، چسب سازی، آدامس سازی، کاغذسازی و ... موم مصرفی قابل بازیافت نبوده و پس از مصرف از بین خواهد رفت.

تنها در صنعت زنبورداری است که نه تنها موم از بین نمی رود، بلکه با قرار دادن موم به صورت ورق های مومی در قاب و قرار دادن این قاب ها در داخل کندو و در اختیار زنبورها، زمینه تولید بیش تر آن توسط زنبورها فراهم شده و علاوه بر آن ، عسل تولیدی این کندو ها نیز به اندازه چشم گیری افزایش می یابد.

 

جهت کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید 09120690776