عسل طبیعی

این ماده از دو جفت غده هیپوفارین موجود در طرفین سر زنبوران کارگر جوان ترشح می شود و با بزاق دهان آنها مخلوط می گردد. این ژل، خمیری شکل با رنگ تقریبا سفید تا زرد کمرنگ و طعمی تند imageو زننده است. این ماده مغذی تا سه روز مورد استفاده همه لاروها قرار میگیرد ولی زنبور ملکه به طور دائم از این ماده تغذیه می شود. بدون ژل رویال هیچ لاروی قادر به رشد نیست و این ماده، ملکه را قادر می سازد که در روزهای تخم ریزی در شبانه روز بیش از 2500 تخم بگذارد که وزن این مقدار بیش از وزن خود ملکه است. همچنین ملکه زنبور عسل به واسطه استفاده از این ماده مغذی حدود 5 تا 6 سال عمر می کند در حالی که زنبور های کارگر در فصول فعالیت خود (بهار و تابستان) حدودا در کمتر از 14 تا 24 روز از فعالیت خود میمیرند.

فروش آنلاین عسل و ژل رویال

 

فروش آنلاین عسل و ژل رویال در سراسر ایران آغاز شد، هموطنان عزیز جهت سفارش محصول می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

سایت امیر عسل 111 محصولات خود را شامل انواع عسل، ژل رویال، گرده گل، موم و بره موم را با قیمت مناسب در سراسر ایران عرضه کرده است، شما هموطنان عزیز جهت سفارش محصول و کسب اطلاعات لازم در مورد قیمت و خواص محصولات عرضه شده می توانید با ما تماس حاصل نمایید. همکاران ما در سراسر ایران در تلاشند تا محصول سفارشی شما در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.کیفیت محصولات ما تضمینی است درصورت تقلبی بودن عسل تمام مبلغ به شما مرجوع می شود  کافیست یکبار تماس بگیرید تا شما هم به جمع کثیر مشتری های ما بپیوندید.

 

خواص ژل رویال عسل ایرانی

 

مرکز فروش عسل   امیر عسل 111با عرضه ژل رویال ایرانی به هموطنان عزیز درصدد است تا خریداران این محصول را از خواص واقعی آن بهره مند سازد.

ژل رویال یکی از فرآورده های زنبور عسل است که در کشور ما چندان شناخته شده نیست. ژل رویال در واقع غذای ملکه زنبور عسل است و خصوصیات بارز ملکه از جمله اندام درشت، طول عمر چندین برابری نسبت به سایر زنبورها و توانایی در تولید مثل بخاطر تغذیه از همین ماده معجزه گر است.

ژل رویال در انسانها سبب جلوگیری از پیری زودرس، طول عمر، شادابی و لطافت پوست، درمان نازایی وناباروری و براساس برخی شنیده ها مؤثر در درمان سرطان می باشد.

مرکز امیرعسل 111 در حال حاضر ژل رویال ایرانی و اصلی را درصورت مخالوط کردن باعسل  به شما خریداران محترم عرضه می نماید.

 

قیمت ژل رویال خالص عسل

 

ژِل رویال خالص و مرغوب عسل که قیمت آن بر حسب هر گرم محاسبه می شود، عرضه می شود.

ژل رویال خالص  و درمانی دارای فواید زیادی است و تاثیرات زیادی در درمان تعداد زیادی از بیماری ها و پیشگیری از آن ها دارد.

بازرگانی امیر عسل 111 در کنار سایر فرآورده های زنبور عسل به عرضه بهترین نوع ژل رویال اصل اقدام کرده است. این محصول با قیمت مناسب برای مشتریان عمده یا خرده آن توزیع می شود. همچنین قابل ذکر است یکی از مواردی که در خرید و فروش ژل رویال مطرح می شود این موضوع است که قیمت این محصول بر اساس هر گرم آن محاسبه می شود.