عسل طبیعی

این حلوا برای تقویت قوای جنسی مردان اعجاز می‌کند!! این حلوا، اکسیر تقویت جنسی می‌باشد و قدرت فوق‌العاده ای دارد. بنابراین اگر ظرفیت استفاده از آن را ندارید و یا زنتان ضعیف است، بهتر است از نسخه‌های دیگر استفاده نمایید که قدرت کمتری دارند. چون اگر زن شما نتواند در برابر قدرت جنسی شما جوابگو باشد، آنوقت مطمئن باشید که نیاز به زن های دیگر برای تخلیۀ جنسی خواهید داشت!


برای تهیّۀ این حلوا به مواد زیر نیاز دارید:

1-    سیر تازه (70 حبه یا کمتر بر حسب نیاز)
2-    شیر گوسفند یا شیر شتر یا شیر گاومیش (یک کیلو گرم)
3-    روغن حیوانی (یک کیلو گرم)
4-    زعفران آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
5-    هل آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
6-    میخک آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
7-    عسل طبیعی (یک کیلو گرم)

طرز تهیه حلوا:

ابتدا حبه های سیر را از وسط نصف کنید. سپس آن ها را در ظرف بزرگی ریخته و به اندازه ای شیر بریزید که ارتفاع شیر به اندازۀ دو انگشت چسبیده به هم (فاصله ای بین دو الی سه سانتیمتر) بالای سیرها برسد. حالا حرارت ملایمی را زیر ظرف روشن کنید تا شیر و سیر کاملاً با هم ممزوج شده و مقدار زیادی از شیر کم شود، به حدی که در ته ظرف، مایع زرد رنگی باقی بماند.
حالا روغـن حیـوانی را که اندازۀ آن به اندازۀ شـیر است، به آن اضــافه کرده و مرتب هم بزنید تا مواد کاملاً با هم مخلوط شوند. حالا عسل را اضافه کنید و به مدت دو دقیقه کاملا هم بزنید. دقت کنید که بیشتر از دو دقیقه طول نکشد تا عسل، خاصیت خود را از دست ندهد. سپس زیر آن را خاموش کنید.
در مرحلۀ آخر و در حالیکه مواد هنوز گرم است، بلافاصله هل و زعفران و میخک آسیاب شده را به آن اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا همۀ مواد با هم ممزوج شوند. حلوای شما آماده است و می‌توانید هر روز یک قاشق غذاخوری، صبح یا شب، قبل از نزدیکی (جماع) بخورید و مدتی مداومت کنید تا شاهد اثر اعجاز انگیز این نسخه باشید!

نکات مهم:

1- شیر مورد استفاده حتماً باید شیر شتر یا شیر گوسفند یا شیر گاومیش باشد و از دیگر شیرها مثلا شیر گاو یا بز استفاده نشود.

2- این نسخه باعث گرمی بسیاری در بدن می‌شود. پس اگر طاقت تحمل گرمی زیاد را نداشتید، برای خنک کردن بدنتان از هرکدام از عرقیات کاسنی یا شاهتره یا بید (نه بیدمشک!) می‌توانید استفاده کنید. البته اگر این سه عرق را با هم مخلوط کنید و بخورید، نتیجۀ بهتر و سریعتری می‌گیرید.

دیدگاه‌ها  

+4 #1 سامان 1393-04-16 07:47
باسلام وسپاس فراوان ازمقالات بسیارارزنده تان
خواستم بدونم این حلوامحدودیت مصرف شرایط خاص دارد یانه؟ایاهمه میتوننداستفاده کنند؟
باتشکر
نقل قول کردن
0 #2 مدیریت سایت 1393-04-16 20:56
برای افراد سالم مصرف این حلوا هیچ محدودیت ندارد اما برای افراد بیمار لطفا با سایت در تماس باشید و بیماری خود را اعلام کنید تا بررسی شود

باتشکر
نقل قول کردن
0 #3 ali 1393-05-06 12:29
باسلام
برای تهیه این حلوا از چه نوع عسل بهتر است استفاده شود و آیا این حلوا خاصیت درمانی دارد یا تازمانی که مصرف شود تأثیر گذار است؟
با تشکر
نقل قول کردن
0 #4 مدیریت 1393-05-07 00:04
با سلام ali
بهترین عسل برای این حلوا عسل سدر که خود مقوی قوای جنسی نیز میباشد مناسب است
اما مهمتر از ان طبیعی بودن ان عسل می باشد

این حلوا خاصیت درمانی نیز دارد اما تا وقتی که مصرف شود تحریک بیشتری خواهد داشت
نقل قول کردن
0 #5 علی 1396-09-29 03:25
منظور از روغن حیوانی چه روغنی است

:sigh:
نقل قول کردن
0 #6 مدیریت سایت 1396-09-29 17:36
به نقل از علی:
منظور از روغن حیوانی چه روغنی است

:sigh:

توضیح نوع روغن کامل در متن هست
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید