عسل طبیعی

طریقه استفاده عسل در ماسکهای زیباییطریقه استفاده عسل در ماسکهای زیبایی

 

ماسکهای زیبایی برای پاک کردن پوست و تقویت استفاده می‌شود.شاید تا به حال از خواص عسل زیاد شنیده باشید . منظورم خواص خوراکی و مزایای تغذیه ای آن نیست . بد نیست بدانید عسل اثرات معجزه آسایی بر پوست دارد . معمولا در دستور ماسک‌های مختلفی که برای صورت توصیه می‌شود ، عسل هم وجود دارد . درست است که در هنگام استفاده پوست چسبناک و غیر قابل تحمل می‌شود ، اما شادابی و تمیزی که بعد از شست و شو به جای می‌ماند ، شما را وسوسه می‌کند تا باز هم از آن استفاده کنید . اصولا سالم ترین ماسک‌های صورت آنهایی هستند که در منزل و توسط خود شما تهیه می‌شوند .

 

چرا که در تهیه آنها از مواد صد در صد طبیعی و بدون هیچ ماده ی افزودنی استفاده می‌کنید . قبل از گذاشتن ماسک روی صورت باید کاملا بقایای کرم‌ها و مواد آرایشی را با پنبه ی آغشته به ماده ی پاک کننده از صورت خود پاک کنید . سپس پوست صورتتان را با آب ولرم و صابون بشویید و ماسک را به صورت دورانی با حرکات دست از اطراف بینی و لب به سمت گونه‌ها بزنید . همچنین پیشانی و چانه را نیز با ماسک بپوشانید . اطراف چشم و لب‌ها را خالی نگه دارید . اگر ماسک بعد از ۲۰-۱۵ دقیقه اثرات خود را گذاشته و باید شسته شود ، به آرامی‌مواد را با آب ولرم از صورت خود پاک کنید .

 

مطلقا به هنگام پاک کردن ماسک از صابون استفاده نکنید . می‌توانید در هنگامی‌که ماسک بر صورت دارید ، ورزش‌های آرام بخش یا حرکات یوگا انجام دهید . شادابی و لطافت پوست همراه با آرامش روحی ارمغان این ۳۰ دقیقه برای شماست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید