عسل طبیعی

 سلامتی و زیبایی با گرده زنبور عسل : سرچشمه واقعی در وجود سلامت خوب است وسلامتی خوب از درون بر می خیزد . سیمایی تمیز و درخشنده هرزن یا مردی را به فردی جذاب و منحصر به فرد تبدیل می کند . از سوی دیگرپوست خسته و تیره که اغلب ناشی از سوء تغذیه یا بهداشت فردی است ، می تواند حتی از زیباترین جذاب ترین فرد هم بکاهد . مطالعات نشان می داده اند که پوست ناسالم و پیر را می توان با مصرف گرده زنبور عسل تاحد زیادی بهبود بخشید .
زمانی که گرده گل به طور روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود ، نه تنهاموجب سلامتی می شود وبه کاهش وزن مستمر و مطمئن کمک می کند ، بلکه می توان آن را با «شربت های ظاهرا جادویی»مخلوط کرده تا هر نقطه ای از قسمت بیرونی(خارجی بدن) نرم،آران و جوان شود . چند مخلوط نسبتا ارزان از فرآورده های کندوی عسل(عسل، بره بوم، ژله و رویال)که استعمال خارجی آن می تواند سیمای فرد را زیبا و جوان ساخته و حتی آکنه ها را از بین ببرد .
دکتر لارس اریک اسن،پزشک سوئدی و متخصص امراض پوستی،دراستفاده از فراورده های زنبور عسل برای بهبود شرایط پوست یک پیشگام است . او بسیاری از بیمارانش را که دچار آکنه شده بودند با موفقیت درمان کرد . این پزشک متخصص می گوید :
«از طریق تغذیه پوستی (عبور از پوست ) ، گرده زنبورعسل تاثیر بیولوژیکی عمیقی می گذارد و به نظر می رسد ، مانع پیری زودرس سلول ها و رشد  بافت جدید پوست می گردد . به طور موثر در مقابل خشکی ، پوست را محافظت می کند و به سلول های خشک زندگی تازه ای می بخشد . چروکیدگی های پوست را از بین می برد . و یک منبع تامین خون حیات بخش را برای تمام سلول های پوستی موجب می شود ، با مصرف گرده گل ظاهر پوست جوان تر می شود و نسبت به چروکیدگی آسیب پذیری کمتری می یابد و نرم تر و صاف تر و سالم تر می شود .
همچنین دکتر اسن می گوید :«مصرف داخلی یا استعمال خارجی گرده زنبور عسل ، اثر کاهنده بر روی آکنه های صورت دارد و نیز یک عامل مهم جوان کننده پوست است،اولا چون محتوی غلظت زیاد اسید نو است و ثانیا چون یک عامل بیوتیک طبیعی DNA , RNAکلئیک های
است.»
فرانسوی ها که سالیان سال نسبت به تمام چیز هایی که به زیبایی مربوط می شوند تمایل و اشتغال داشته اند ، تحقبقات زیادی روی مصرف گرده زنبور عسل و دیگر فرآورده های کندو در محصولات آرایشی انجام داده اند .
دکتر ام . اسپرویس از موسسه شیمی فرانسه بیان می کند که گرده زنبور عسل محتوی آنتی بیوتیک های فوری است که اثرات عوامل نرمال پیری اثر گذار بر پوست را معکوس کرده ، تیرگی ، چروکیدگی و لک و پیس هارا بر طرف می کند .
پروفسوران . مانکوفسکی و دی . جی . چبوتارف دو دانشمند روسی بیان می دارند که گرده زنبور عسل تجدید سلولی را تحریک می کند . آنها می گویند :
«جوان شدن پوست و سلول های بدن را می توان با استعمال پلی ویتامین ها ، ریز مغذی ها ،آنزیم ها ،هورمون ها و اسیدهای آمینه موجود در گرده زنبور عسل ترغیب نمود . این عناصر و مواد غذایی برای تشکیل بافت جدید مورد نیاز بدن ضروری هستند » نامبردگان ، همواره خصوصیات گرده زنبور عسل را می ستایند و آنها را به عنوان :«عاملی حیاتی برای جوان سازی داخلی و خارجی سلولی »معرفی می کنند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید