عسل طبیعی

رفع التهاب پروستات با بره موم
در سال‌های اخیر گرایش در به کارگیری محصولات زنبور عسل (بره موم، گرده گل و ژله‌ی رویال) برای درمان بیماری پروستات، افزایش چشم گیری پیدا کرده است.
در سال 1997 ملادنوف و دانشجویانش در بلغارستان 55 بیمار که بین 55 تا 95 سال داشتند و همگی مبتلا به هیپرتروفی پروستات بودند را درمان کردند. به تمامی این بیماران جراحی به عنوان درمان رایج پیشنهاد شده بود. محققین برنامه‌های درمانی که برای این بیماران طرح ریزی کردند ترکیبی از عسل،‌گرده‌ی گل، بره موم و ژله‌ی سلطنتی بود. پس از یک تا دو ماه 95 درصد بیماران شکایتی از درد و مشکلات پروستات نداشتند و اندازه پروستات آنها نیز به وضعیت اولیه برگشت. یک بیمار 93 ساله که از سوند استفاده می‌کرد شرح داد که 6 ماه پس از درمان با این مخلوط به طور کامل سوند را برداشته و بهبود یافته است.
سرانجام در سال 1999 یک محقق روسی به نام ساراف گزارش داد که 36 بیمار مبتلا به پروستات‌های حاد و مزمن را درمان کرده است. مجددا درمان با ترکیبی از بره موم، ژله‌ی سلطنتی، گرده گل و عسل از طریق شیاف به بیمارها داده شده، 89 درصد از افراد این گروه با کاهش درد و بهبود عملکرد براساس تایید آزمایش خون و ادرار به میزان قابل ملاحظه‌ای بهبود یافتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید